numer na 5-lecie:

Pierwszy numer:

AKTUALNOŚCI

Czwarta wygrana w rundzie wiosennej

Czwarte z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Dyskobolii w kolejnym meczu rozgrywek poznańskiej A klasy. Grodziszczanie pokonali w Ptaszkowie Orła Granowo 2-0. W pierwszej połowie przewaga Dyskoboli nie została potwierdzona golem. Gospodarze przeważali, jednak poza strzałem w poprzeczkę Rogozińskiego w 20 minucie, nie było żadnych dogodnych sytuacji do tego, aby kibice z Grodziska mogli oklaskiwać piłkarzy.

Gole padły po przerwie. W odstępie minuty do bramki trafili Przemysław Górecki i Dominik Rogoziński. Ten drugi pokonał Majorczyka, bramkarza Orła z nieznaczną pomocą nierówności murawy. Goście nie potrafili odpowiedzieć golem i mecz zakończył się zwycięstwem Dyskobolii. Składy: Dyskobolia: Szulc - Frąckowiak, Kowala, (Hohm), Małecki, Wasielewski, Górecki, Zajączkowski, Nowaczyk, Rogoziński, (59. Wesoły), Królik, Cech, (Fórmaniak) Orzeł: Majorczyk- Izydorczyk, Kaźmierczak, Fajfer, Chojnacki, Tadeusz (69. Wójcik), Jarmużek, (59. Kąkolewski), Glica, (59. Fórmaniak), Alkowski, Jokiel, (84. Wójcik), Mościcki. Widzów:70. (Seb)