numer na 5-lecie:

Pierwszy numer:

AKTUALNOŚCI

Stęszewskie siatkarki

9-10 marca odbył się 8 Tuniej Virtus Volley Cup w Szlichtyngowej. Wzięło w nim udział wiele zespołów z różnych stron Polski min. z Krakowa, Głogowa, Poznania, Rawy Mazowieckiej, Kosieczyny Lubskiej, Nowej Soli. UKS Dwójka Stęszew również wzięła udział w turnieju, w każdej z trzech kategorii. W kategorii „dwójek” klas 4, wystąpiło 46 zespołów, a dziewczęta ze Stęszewa uplasowały się na 42 miejscu w składzie: Monika Odważna, Weronika Bober, Monika Borowiak.

W kategorii „trójek” klas 5 wystąpiło 28 zespołów. UKS Dwójka Stęszew 2 zajęła 25 miejsce, a była w składzie: Roma Cieślarek, Martyna Andrzejewska, Wiktoria Antczak i Justyna Hornik. Natomiast UKS Dwójka Stęszew 1 zajęła 11 miejsce w składzie: Zuzanna Florczak, Klara Miecznik i Natalia Karpińska. W kategorii „czwórek” klas 6-tych wystartowały 22 drużyny, a UKS Dwójka Stęszew zajęła 19 miejsce w składzie: Martyna Róg, Maria Kalemba, Weronika Kalemba, Marta Czajkowska i Anna Czyż. * * * 4 marca w Poznaniu odbyły się Klubowe Mistrzostwa Wielkopolski etap eliminacyjny klas piątych. Na 10 startujących zespołów, UkS Dwójka Stęszew 2 zajęła 9 miejsce. Skład: Martyna Andrzejewska, Weronika Kalemba, Zuzanna Kornet, Anna Czyż. Natomiast UKS Dwójka Stęszew1 zajęła 6 miejsce i o awans do kolejnego etapu przegrała z Maltą Poznań 23:25. Skład: Klara Miecznik, Zuzanna Florczak, Natalia Karpińska i Marta Czajkowska. * * * 11 marca w Poznaniu odbyły się Klubowe Mistrzostwa Wielkopolski etap eliminacyjny klas 4. Na 9 startujących zespołów dziewczęta z UKS Dwójka Stęszew2 zajęły 9 miejsce. Wystąpiły w składzie: Zuzanna Henkel, Ewelina Hasała i Florentyna Zygarłowska. A UKS Dwójka Stęszew miał 7 miejsce. Skład: Weronika Bober, Monika Odważna i Kinga Walkowiak. Może lokaty nie tak wysokie, ale dziewczęta debiutowały na tym turnieju. We wszystkich tych zawodach trenerem zespołów była nauczycielka wf Dagmara Grąs.(opr.maz)