Pierwszy numer:

AKTUALNOŚCI

Klęska w Nowym Tomyślu

Polonia Nowy Tomyśł – Dyskobolia 8:0
W kolejnym piłkarskim sparingu przygotowująca się do rozgrywek A- klasy Dyskobolia przegrała na Stadionie Miejskim w Nowym Tomyślu z Polonią 8:0. Choć wyniki w takich spotkaniach bez stawki, są kwestią drugorzędną, to każda porażka z zespołem z Nowego Tomyśla boli w Grodzisku szczególnie – nie tylko kibiców piłkarskich. A co można powiedzieć, kiedy zespół przegrywa takim wynikiem - klęska.

Sobotnie spotkanie zostało rozegrane 2 x 40 min. z uwagi na to, że grodziszczanie mieli do dyspozycji w tym dniu tylko 14 piłkarzy, z czego 3 bramkarzy! Do przerwy Dyskobolia dotrzymywała kroku ostatniej drużynie IV Ligi. Po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał się już w drugiej minucie po przerwie. Gospodarze z minuty na minutę coraz bardziej panowali na boisku, zdobywając kolejne gole. Dyskobolia nie mogąc przeprowadzić zmian opadała z sił, tracąc kolejne bramki. Ostatni sprawdzian przed ligą nie wypadł więc optymistycznie. Ligowa premiera, to derby z TSG Kamieniec. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Ptaszkowie 24 marca o godz. 14-ej. (Seb)