numer na 10-lecie:

numer na 5-lecie:

Pierwszy numer:

AKTUALNOŚCI

Orzeł Granowo - TSG Kamieniec 1:3 (0:1) *TSG Kamieniec - Orkan Konarzewo 2:3 (0:3)

W ramach 7 kolejki poznańskiej A klasy w niedzielę 2 października o godzinie 15-ej na stadionie w Granowie rozegrano spotkanie ligowe między Orłem Granowo, a TSG Kamieniec. Były to trzecie z rzędu derby powiatu grodziskiego, jakie przyszło rozegrać zawodnikom z Kamieńca. Mecz został rozegrany przy dość nietypowej pogodzie, jak na październik, bo przy prawie 25-stopniowym upale.

Pierwsza połowa była i szczęśliwa dla TSG Kamieniec, ale też pechowa. Dwa razy przed utratą bramki Kamieniec wyratował słupek, jednocześnie sami też nie zdobyli dwa razy gola. Po strzale Jacka Kossowskiego piłka trafiła w poprzeczkę granowskiego Orła. Gra była wyrównana z delikatnym wskazaniem na zawodników z Granowa. Mimo to, po dośrodkowaniu Patryka Budzińskiego, wbiciu piłki głową w pole karne przez Łukasza Kaczmarka i strzale na raty Jacka Kossowskiego, drużyna TSG objęła prowadzenie. Ustaliła tym samym wynik do przerwy na 0:1 dla TSG. Po przerwie przewaga TSG Kamieniec wzrastała z minuty na minutę, czego udokumentowaniem były bramki Patryka Budzińskiego i Łukasza Kaczmarka. Bramki dla TSG: J. Kossowski, P. Budziński, Ł. Kaczmarek Skład TSG: M. Grześkowiak - A. Biniak, T. Fornalik, M. Dudek, P. Frąckowiak - M. Łakomy (86. R. Łuczak), T. Gawron, Ł. Kaczmarek, J. Kossowski (73. A. Gawron) - B. Garcon (32. P. Budziński), P. Dzięcioł * TSG Kamieniec - Orkan Konarzewo 2:3 (0:3) W ramach 8 kolejki poznańskiej A klasy, w niedzielę 9 października o godzinie 14.00 na stadionie w Kamieńcu rozegrano spotkanie ligowe pomiędzy TSG Kamieniec, a Orkanem Konarzewo. Po meczu, w którym obie drużyny nie grzeszyły skutecznością, Orkan pokonał miejscowy TSG 2:3. Piłkarze z Konarzewa prowadzili do przerwy 0:3 i wydawało się, że jest już po meczu. Po przerwie do odrabiania strat zabrał się zespół z Kamieńca i po bramkach Tomka Dzięcioła i Tomka Gawrona udało się złapać kontakt i doprowadzić do wyniku 2:3. Gdyby nie zabrakło zimnej krwi kamienieckim zawodnikom i gdyby wykorzystali, chociaż jedną z wielu sytuacji, to w niedzielne popołudnie zamiast schodzić z boiska przegranymi, mogliby mieć, co najmniej jeden punkt. Bramki dla TSG: T. Dzięcioł i T. Gawron Skład TSG: P. Stachowiak - A. Biniak (73. B. Garcon), T. Fornalik, M. Dudek, P. Frąckowiak - M. Łakomy (66. A. Gawron), T. Gawron, Ł. Kaczmarek (80. B. Humerski), J. Kossowski - P. Budziński (46. T. Dzięcioł), P. Dzięcioł.(opr.hum)